Relaxační a sportovní masáže

Sportovní a relaxační (rekondiční) masáže spadají do kategorie klasických masáží, které se zaměřují především na masírování svalů nejvíce zatěžovaných partií těla, jako jsou záda a svaly nohou, ale samozřejmě se věnují i celému tělu. Klasickými technikami jsou hnětení a tření cílových oblastí nejčastěji pomocí masážních olejů. Obě masáže se vzájemně dokonale doplňují. Zatímco rekondiční masáž je masáží relaxační a slouží především k osvěžení unaveného organismu, sportovní znamená aktivní přípravu organismu na fyzický výkon či podporu v případě nedostatku tělesného pohybu. Zásadní význam sportovní a rekondiční masáže spočívá hlavně v prevenci, která nabývá u moderního člověka obklopeného špatnými životními podmínkami na důležitosti.

Sportovní a rekondiční masáže nabízejí kromě udržení tělesné kondice také zlepšení celkového vzhledu a účinný boj proti fyzické i psychické únavě. Aktivně se také podílejí na regeneraci pohybového aparátu po úrazech, onemocněních či jen velké fyzické námaze. Výrazný je jejich vliv na psychiku člověka, kterou zbavují nahromaděného napětí a důsledků stresu.

  • napomáhají regeneraci svalstva a tkání

  • zvyšují prokrvení kůže a odstranění odumřelých částí

  • podporují lymfatický a cévní systém systému v odplavování toxinů

  • mírní bolesti pohybového aparátu a zlepšují jeho výkonnost

  • zbavují pocitů ztuhlosti

Sportovní a rekondiční masáže nejsou příliš vhodné pro těhotné ženy, kvůli jejich intenzitě. Dále pak pro pacienty s nádorovým onemocněním či zápaly a infekcemi. Jinak lze tyto masáže brát jako ideální doplněk k pravidelnému tělesnému cvičení a aktivitě.

Zobrazit: seznam / mřížka
Zobrazit:
Řadit podle:
Relaxační masáž - záda + nohy
Dárkový poukaz na relaxační masáž zad, šíje a nohou v délce 60 minut. ..
360,00Kč
Bez daně: 360,00Kč
Relaxační masáž celého těla
Relaxační masáž celého těla v délce 90 minut. ..
500,00Kč
Bez daně: 500,00Kč
Používá se opensource systém OpenCart
Masáže, © 2019