O mně

O mně :

Narodila jsem se 31 10.1975 ve znamení štíra . O štírech se praví, že mají vlohy k péči o druhé a proto z nich mohou být dobří lékaři. Lékař ze mě není a nikdy nebude, ale při rozhodování, co bych jednou chtěla být, jsem měla jasno. A tak jsem se stala zdravotní sestrou. Vystudovala jsem Střední zdravotnickou školu v Turnově, kterou jsem v roce 1994 úspěšně zakončila maturitní zkouškou.

Ještě téhož roku jsem nastoupila na oddělení ARO v Liberecké nemocnici, kde jsem strávila spoustu krásných let a práce na ARO mi dala hodně do života. V letech 1998 a 2000 jsem stihla na svět přivést své dvě děti, a po mateřské jsem jěště chvíli na tomto oddělení pracovala a doplnila si své vzdělání specializačním studiem ARIP, které jsem dokončila v roce 2007. To jsem již pracovala na Hemodialyzačním oddělení.

V současné době pracuji ve firmě Sanaplasma s.r.o, kde pravidelně pouštím našim dárcům žilou.

Ale protože chci lidem stále i pomáhat a dlouho jsem si pohrávala s myšlenkou, stát se masérem, absolvovala jsem v roce 2009 rekvalifikační kurz Masér pro sportovní a rekondiční masáže. Kurz jsem dělala u pana Dvořáka.

Své masérské vzdělání jsem si doplnila ještě kurzy na Masáže Lávovými kameny, Manuální lymfatickou masáž a Reflexní masáž nohou.

Květen 2011  kurz Havajských masáží Lomi Lomi u Dexter academy v Praze.

Červen 2011 kurz Čokoládové procedury - Dexter Academy

Srpen 2011 kurz Vakuové masáže - Dexter Academy

Říjen 2012 kurz Indické masáže hlavy a antistresové masáže - Dexter Academy

A to je zatím vše.

Vaše Stáňa Zemánková

Používá se opensource systém OpenCart
Masáže, © 2019